Mix (1.8.2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: About
be: Аб

en: Provide a password for the new account in both fields.
be: Увядзіце пароль (двойчы) для вашага новага рахунку.

en: Error pages
be: Памылка старонак
