Mix (1.8.2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: User picture
eu: Erabiltzailearen irudia

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: About
eu: (r)i buruz

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Provide a password for the new account in both fields.
eu: Bi eremuetan pasahitz bat idatzi kontu berriarentzako.

en: Error pages
eu: Errore orriak
