Mix (1.8.2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: About
gu: વિશે
