Mix (1.8.2) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: About
sq: Informacione

en: Provide a password for the new account in both fields.
sq: Shkruaj një fjalëkalim për profilin të ri në të dy fushat.
