Mix (1.9.0) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Front page
am: ፊት ገፅ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
am: አሁን ያለውን ተጠቃሚ የይለፍ ቃል ለመለወጥ፤ አዲሱን የይለፍ ቃል በሁለቱም መስኮች ላይ አስገባ።
