Mix (1.9.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Advanced
ar: متقدم

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: About
ar: حول

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ar: لتغير كلمة مرور المستخدم الحالية، أدخل كلمة المرور الجديدة في كلا الحقلين.

en: Provide a password for the new account in both fields.
ar: أدخل كلمة مرور للحساب الجديد في كلا الخانتين.

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة

en: Current password
ar: كلمة المرور الحالية

en: Error pages
ar: صفحات اﻷخطاء
