Mix (1.9.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Node
eo: Nodo

en: Active
eo: Aktiva

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eo: Por ŝanĝi pasvorton, entajpu la novan pasvorton en ambaŭ kampoj.

en: Provide a password for the new account in both fields.
eo: Provizu pasvorton por la nova konto en ambaŭ kampoj.

en: Current password
eo: Aktuala pasvorto
