Mix (1.9.0) - en to fy translation catalogue (10 entries)

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Disable
fy: Utskeakelje

en: Administration
fy: Behear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: Active
fy: Aktyf

en: Front page
fy: Foarplaat

en: Current password
fy: Hjoeddeiske wachtwurd
