Mix (1.9.0) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: id
kn: ಐಡಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
kn: ನಿಮ್ಮ ಪಾಸ್ ವರ್ಡನ್ನು ಬದಲಿಸಲು ಹೊಸ ಪಾಸ್ ವರ್ಡನ್ನು  ಎರಡೂ ಚೌಕಗಳಲ್ಲಿ ತುಂಬಿ.

en: Current password
kn: ಈಗಿನ ಗುಪ್ತಪದ(ಪಾಸ್ವರ್ಡ್)
