Mix (1.9.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Node
mr: शाखा

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
mr: सध्याचे संकेताक्षर बदलायचे असल्यास , खालील दोन्ही जागी नवा संकेताक्षर द्या.
