Mix (1.9.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: About
my: အကြောင်း

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
my: ယခုသုံးနေသည့် စကားဝှက်ကို ပြောင်းလိုပါက၊ စကားဝှက်အသစ်ကို အထက်ပါ နေရာနှစ်ခုလုံးတွင် တူညီစွာ ထည့်သွင်းပါ။

en: Current password
my: ယခုသုံးနေသည့် စကားဝှက်

en: Error pages
my: အမှားအယွင်းစာမျက်နှာများ
