Mix (1.9.0) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Administration
nl: Beheer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: class
nl: klasse

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Front page
nl: Voorpagina

en: id
nl: ID

en: CSS class(es)
nl: CSS-klasse(n)

en: About
nl: Over

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Hide submit button
nl: De 'Toepassen'-knop verbergen

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
nl: Voer in beide velden het nieuwe wachtwoord in om het huidige wachtwoord te wijzigen.

en: Provide a password for the new account in both fields.
nl: Geef in beide velden een wachtwoord op voor het nieuwe account.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Current password
nl: Huidig wachtwoord

en: Enable cache
nl: Cache inschakelen

en: Error pages
nl: Foutmeldingspagina's

en: Link attributes
nl: Linkattributen

en: Enable development mode
nl: Ontwikkelingsmodus inschakelen

en: All messages, with backtrace information
nl: Alle berichten, met backtrace informatie
