Mix (1.9.0) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Administration
oc: Administracion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Node
oc: Nosèl

en: Active
oc: Actiu

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: User picture
oc: Imatge de l'utilizaire

en: Advanced
oc: Avançat

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: About
oc: A prepaus

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Hide submit button
oc: Amagar lo boton de somission

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
oc: Per modificar lo senhal actual, picatz un senhal novèl dins caduna de las doas zònas de tèxte.

en: Provide a password for the new account in both fields.
oc: Proporcioneu un senhal pel novèl compte en los dos camps.

en: Dropdown
oc: Lista desenrotlanta

en: Current password
oc: senhal actual

en: Error pages
oc: Paginas d'error
