Mix (1.9.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Administration
os: Разамынад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
