Mix (1.9.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sr: Да би сте променили тренутну лозинку, потребно је да унесете нову лозинку у оба предвиђена поља.

en: Current password
sr: Тренутна лозинка
