Mix (1.9.0) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Node
sv: Nod

en: Active
sv: Aktiv

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Advanced
sv: Utökad

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Front page
sv: Startsida

en: id
sv: ID

en: CSS class(es)
sv: CSS-klass(er)

en: About
sv: Om

en: Meta tags
sv: Metataggar

en: Hide submit button
sv: Dölj inskickningsknapp

en: Frontpage
sv: Startsida

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sv: För att byta nuvarande användarlösenord, ange det nya lösenordet i båda fälten.

en: Provide a password for the new account in both fields.
sv: Ange ett lösenord för det nya kontot i båda fälten.

en: Dropdown
sv: Rullgardinsmeny

en: Current password
sv: Nuvarande lösenord

en: Error pages
sv: Sidor för felmeddelanden

en: Link attributes
sv: Länkattribut

en: All messages, with backtrace information
sv: Alla meddelanden, med information om spårning
