Mix (1.10.0) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Keywords
az: Açar söz

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Advanced
az: Əlavə

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Front page
az: Ana səhifə
