Mix (1.10.0) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: About
el: Περί

en: Frontpage
el: Αρχική σελίδα

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
el: Για να αλλάξετε τον τρέχοντα κωδικό πρόσβασης για τον λογαριασμό σας, εισάγετε τον νέο κωδικό και στα δύο πεδία.

en: Provide a password for the new account in both fields.
el: Εισάγετε έναν κωδικό πρόσβασης για το νέο λογαριασμό και στα δύο πεδία.

en: Current password
el: Τρέχοντας κωδικός

en: Error pages
el: Σελίδες σφαλμάτων

en: All messages, with backtrace information
el: Όλα τα μηνύματα, με πληροφορίες backtrace
