Mix (1.10.0) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Active
fi: Voimassa

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: User picture
fi: Käyttäjän kuva

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Front page
fi: Etusivu

en: CSS class(es)
fi: CSS-luokka / -luokat

en: About
fi: Tietoja

en: Meta tags
fi: Meta-kentät

en: Hide submit button
fi: Piilota lähetysnappi

en: Frontpage
fi: Etusivu

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
fi: Vaihtaaksesi nykyisen salasanan, kirjoita uusi salasana molempiin kenttiin.

en: Provide a password for the new account in both fields.
fi: Anna uuden käyttäjätilin salasana molempiin kenttiin.

en: Dropdown
fi: Alasvetovalikko

en: Current password
fi: Nykyinen salasana

en: Error pages
fi: Virhesivut

en: Link attributes
fi: Linkin ominaisuudet

en: All messages, with backtrace information
fi: Kaikki viestit sisältäen jäljitystiedot
