Mix (1.10.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Óvirkja

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Password
is: Loyniorð

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Node
is: Knútur

en: Active
is: Virkin

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Front page
is: Forsíða

en: About
is: Um

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
is: Skriva nýtt loyniorð í báðar reinar, til at broyta verandi loyniorð.

en: Provide a password for the new account in both fields.
is: Áset eitt loyniorð til nýggu kontuna í báðar reinir.
