Mix (1.10.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ga: Clóscríobh an pasfhocal nua sa dá réimse leis an phasfhocal reatha an úsáideora a athrú.

en: Current password
ga: Pasfhocal reatha
