Mix (1.10.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hy: Օգտատիրոջ գաղտնաբառը փոխելու համար մուտքագրեք նոր գաղտնաբառը երկու դաշտերում։

en: Provide a password for the new account in both fields.
hy: Երկու դաշտում էլ մուտքագրեք նոր հաշվի գաղտնաբառը։

en: Current password
hy: Ներկայիս գաղտնաբառը
