Mix (1.10.0) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Active
km: សកម្ម

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: About
km: អំពី

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
km: ដើម្បី​ផ្លាស់ប្តូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​អ្នក​ប្រើបច្ចុប្បន្ន សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​ក្នុង​វាល​ទាំងពី​នេះ ​​​​។

en: Provide a password for the new account in both fields.
km: ផ្ដល់​ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់​គណនី​ថ្មី​ក្នុង​វាល​ទាំង​ពីរ ។

en: Current password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​បច្ចុប្បន្ន

en: Error pages
km: ទំព័រ​កំហុស
