Mix (1.10.0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Active
nn: Aktiv

en: Front page
nn: Framside

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
nn: Skriv inn det nye passordet i begge felta for å endre passordet du har nå.

en: Current password
nn: Noverande passord
