Mix (1.10.0) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: About
sl: O modulu

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sl: Za spremembo trenutnega gesla, vpišite novo geslo v obe polji.

en: Provide a password for the new account in both fields.
sl: Vnesite geslo novega računa v obe vnosni polji.
