MixItUp Views (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: OR
gl: OU

en: Other
gl: Outro

en: Duration
gl: Duración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: AND
gl: E

en: Queue
gl: Cola
