MixItUp Views (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: OR
hi: या

en: Other
hi: अन्य

en: Duration
hi: अवधि

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: AND
hi: तथा
