Mobile sliding menu (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Save
eo: Konservu
