Mobile sliding menu (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
