Mix Modules Up (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Development
eu: Garapena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Order
eu: Ordena

en: Source
eu: Iturburua

en: Asc
eu: Goraka

en: Enter module name
eu: Moduloaren izena ezarri
