Mix Modules Up (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Development
jv: Pangembangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Core
jv: Inti

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Selected
jv: Kepilih

en: Custom
jv: Kostum

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Order
jv: Urutan

en: Asc
jv: Urut Maju
