Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Core
ast: Motor

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Order
ast: Orde
