Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Status
it: Stato

en: Development
it: Sviluppo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Not found
it: Non trovato

en: Selected
it: Selezionato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Desc
it: Disc

en: Order
it: Ordina

en: Sort by
it: Ordina per

en: Source
it: Sorgente

en: Package
it: Imballo

en: Enter module name
it: Inserisci il nome del modulo
