Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە
