Mix Modules Up (8.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Core
oc: Còr

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Order
oc: Òrdre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Source
oc: Font
