Mix Modules Up (8.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Core
pl: Rdzeń

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Selected
pl: Wybrany

en: Custom
pl: Własne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Source
pl: Źródło

en: Package
pl: Paczka

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Enter module name
pl: Podaj nazwę modułu
