Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Selected
af: Geselekteer

en: Order
af: Bestelling

en: Source
af: Bron
