Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Selected
eo: Elektita

en: Custom
eo: Propra

en: Desc
eo: malkreske

en: Order
eo: Ordo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Asc
eo: kreske
