Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
