Mobile Native Share (1.0.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Icon
is: Táknmynd

en: Share
is: Deila

en: About
is: Um
