Mobile Native Share (1.0.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Icon
jv: Ikon

en: About
jv: Ngenani
