Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Country
af: Land

en: Required
af: Verplig

en: All
af: Alle

en: Optional
af: Opsioneel

en: Field settings
af: Veldverstellings
