Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Country
el: Χώρα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: All
el: Όλες

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: Field settings
el: Ρυθμίσεις πεδίου

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
