Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Country
hi: देश

en: Required
hi: ज़रूरी

en: All
hi: सभी

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
