Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Country
id: Negara

en: Required
id: Wajib

en: All
id: Semua

en: Optional
id: Pilihan

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Installed
id: Terinstal

en: Field settings
id: Pengaturan data

en: Field types
id: Jenis bidang isian
