Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Country
is: Land

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: All
is: Allt

en: Optional
is: Valkvætt

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Allowed Countries
is: Leyfileg lönd

en: Country code
is: Landnúmer

en: Field settings
is: Svæðastillingar

en: Field types
is: Tegundir svæða
