Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Required
kk: Қажетті

en: All
kk: Барлық

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері
