Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Country
mn: Улс

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: All
mn: Бүгд

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
