Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Required
ne: आवश्यक

en: All
ne: सबै

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: International
ne: अन्तर्राष्ट्रिय
