Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Required
nn: Påkrevd

en: All
nn: Alle

en: Optional
nn: Valfri
